На сьогоднішній день інфекційне відділення є структурним підрозділом КНП «Золотоніської районної багатопрофільної лікарні» Золотоніської районної ради .

Завідує відділенням молодий лікар Восколович Яна Анатолівна

 

До ваших послуг у відділенні працює:

8 медичних сестер;

7 молодших медичних сестер.

Відділення розраховане на 15 ліжок ( 4 мельцерівських бокси)

гепатитні хвороби;для хворих з інфекційними захворюваннями шлунково-кишкового тракту; для лікування хворих на висококонтагіонзні крапельні та

Відділення являється шпиталем особливо небезпечних інфекцій. Бокс № 6 для приймання хворих на холеру. Згідно оперативного плану холерний шпиталь розгортається на 30 ліжок.

З міст та районів області інфекційною патологією: Госпіталізація, сортування та консультація інфекційних хворих проводиться в приймальному відділенні інфекційного боксованого відділення.

Інфекційне відділення надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу хворим, забезпечує консультативну допомогу, госпіталізацію і лікування інфекційних хворих дорослих і дітей віком від 14 років з інфекційною патологією:

– госпіталізація,

– сортування та консультація інфекційних хворих проводиться в приймальному відділенні інфекційного боксованого відділення :

– на гострі кишкові інфекції, інфекції дихальних шляхів, зовнішніх покривів, інфекційні захворювання, що передаються трансмісивним та парентеральним механізмом передачі,

– лікуванням ВІЛ-індикаторних захворювань у пацієнтів з ВІЛ-інфекцією та СНІДом.

Госпіталізуються у відділення пацієнти, у яких є направлення від суміжних спеціалістів зі стаціонару та поліклінічного відділення, а також хворі, що доставлені бригадою швидкої допомоги.

Порядок роботи інфекційно- боксованого відділення затверджений графіком.

Лікар, середній та молодший медичний персонал працюють згідно затвердженого графіку цілодобово ( денні і нічні зміни).

Обстеження інфекційних хворих в відділенні проводиться згідно стандартів лікування та інших нормативних документів затверджених Міністерством охорони здоров’я по кожній інфекційній нозології окремо. Відділення користується клінічною, біохімічною та бактеріологічною лабораторіями, які розташовані в центральному корпусі лікарні. Для верифікації діагнозу використовуються можливості лабораторної бази з визначенням загального аналізу крові з тромбоцитами та ретікулоцитами, загального аналізу сечі, біохімічних досліджень крові, спинномозкової рідини, плевральної рідини, промивних вод шлунково-кишкового тракту, бактеріологічні дослідження крові, сечі, спинномозкової рідини, промивних вод, випорожнень, імуноферментні дослідження крові на маркери вірусних гепатитів та ТОРЧ групу інфекційних захворювань, ПРЛ дослідження на маркери вірусних гепатитів та ТОРЧ- інфекції, визначення імунограми та інше. За необхідністю аналізи відправляються в приватні діагностичні лабораторії. Відділення співпрацює з провідними обласними спеціалістами,інститутом ім. Л.В. Громашевського м. Київ, кафедрами інфекційних хвороб Київської післядипломної освіти. Лікарем ведеться амбулаторний прийом хворих в кабінетах інфекційних захворювань .

Лікар та середній медичний персонал відділення з метою підвищення фахового рівня та для знайомства з сучасностями медичної науки регулярно відвідують наукові конференції та беруть участь у науково-практичних заходах, лекціях на обласному рівнях.
Професіоналізм, чуйність, доброзичливість, індивідуальний підхід до кожного пацієнта – ось наша візитна картка! Жодна проблема наших пацієнтів не залишилась поза увагою співробітників відділення.

Прийом хворих на консультацію проводиться щоденно з 08.00 до 16.00 в приймальному відділенні інфекційного відділення крім неділі.

Прийом хворих на лікування проводиться цілодобово.
Контактний телефон відділення: 0473753547